roei.app

Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender


Wedstrijden 2018 per maand

januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december

Wedstrijden 2018 alfabetisch

AA race (22 apr)
Abcoude Amsterdam (14 okt)
Abeelenrace (13 okt)
Amstel Drecht regatta (7 okt)
Amstel Jeugd najaarswedstrijden (7 okt)
Amstel Jeugd voorjaarswedstrijden (21 apr)
Amstelbeker (23 sep)
Amsterdam World Ergohead (28 jan)
ARB (16 jun)
Argo najaars slotwedstrijden (10 nov)
Argosprint (15 jun)
Army regatta (15 sep)
Asopos Driekamp (16 jun)
Asopos najaarswedstrijden (20 okt)
Baarnsche ergometer kampioenschappen (27 jan)
Beatrix winterrace (25 nov)
Brabant 8 (29 apr)
Cottwich Almelo regatta (16 sep)
Damen raceroei regatta (5 mei)
Dommel Regatta (10 jun)
Dutch Masters Open (9 jun)
Eemhead (29 sep)
Elfsteden roeimarathon (11 mei)
Elfsteden roeimarathon (12 mei)
Erasmus sprints (6 jul)
Fylí Agon (8 sep)
Galgewater Jeugd (10 jun)
Ganze regatta (3 mrt)
Goudse mijl (16 sep)
Groene hart marathon (29 sep)
Gyas meerkamp (30 jun)
Gyas-Hunze race (24 feb)
Head First race (22 sep)
Head of the river (17 mrt)
Heineken (10 mrt)
Heineken NOOC Openingstoernooi (24 mrt)
Hel van het noorden (25 nov)
Het uur (16 dec)
Holland beker (30 jun)
Hollandia (21 apr)
IJsselregatta (9 sep)
ITDS Nereus Carpit Noctem (21 apr)
Jeugdhead (31 mrt)
Jeugdwedstrijden De Where (23 sep)
Jeugdwedstrijden Naarden (20 mei)
Knorrestein memorial regatta (6 okt)
Korte vliet wedstrijden (18 nov)
Lingebokaal (10 nov)
Markregatta (23 jun)
Mastenbroek marathon (8 sep)
Midzomer Vechtrace (23 jun)
Moordregatta om de Bockenrijdersbokaal (6 okt)
Nationale HORZOL marathon (14 okt)
NK indoor rowing (8 dec)
Novembervieren (4 nov)
NSRF slotwedstrijden (7 jul)
Okeanos competitie tweekamp (9 jun)
Open jeugd ergometerwedstrijden (13 jan)
Orca Competitie Slotwedstrijden (23 jun)
Oude IJssel race (21 apr)
Pampus junioren tweekamp (6 okt)
Paul Veenemans prijs (10 nov)
Proteus-Eretes in 't Kort (28 apr)
Proteus-Eretes in 't Lang (28 apr)
RIC Jeugdwedstrijden (23 jun)
Rijnland marathon (1 sep)
Rottebokaal (12 mei)
Rotterdam Harbour Sprint (9 sep)
Saurus International Regatta (2 jun)
Skiffhead (1 apr)
Skoll Cup (14 apr)
Spaarne lenterace (27 mei)
Suikerrace (18 nov)
Thêta herfstregatta (6 okt)
Tromp Boat Races (20 okt)
Tromp jeugdwedstrijden (2 jun)
Tweehead (31 mrt)
Twente winterwedstrijden (11 feb)
Van Oort winterwedstrijden (17 feb)
Varsity (8 apr)
Vechtrace (6 okt)
Weesper molenwedstrijd (13 okt)
Westelijke regatta (19 mei)
Zuidelijke roeibond (2 jun)
Zwolsche vecht regatta (10 jun)
ZZV jeugd (9 jun)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.